Sellest, kuidas asi hakkab juba ilmet võtma ja prügitalgud vol3

Siiani on kõik see asi keerlenud lammutuse ümber.. ja ei saa teisti ka praegu. Raske on uskuda, et umbes 17 m2 suuruselt põrandapinnalt võiks tulla ligikaudu KOLM tonni prügi. Ja see ei ole veel kõik. Ütleme pool sellest on ehituspraht.. aga ülejäänu?

Laupäev oli siis järjekordne prügipäev, kus ära sai viia märkimisväärne hunnik prügilale kuuluvaid asju. Varusime aegsasti suure haagise, et kõik ikka peale mahuks. Pärast krohvi/saepuru/kipsplaate/riideid(jep, endiselt) täis prügikottide autosse asetamist, tundus, et prügi polegi väga palju. Väike hunnik haagise nurgas. Kaal näitas 1,5t.. Püha jumal! Et end mitte vigaseks maksta, jätsimegi hunniku sellise, kuigi nurgas vedeleb veel laudu ja muud, millest oleks tarvis vabaneda. Aga võib käsi rinnal öelda- suurem lammutus on tehtud. Ootamas on järjekorras koridori lammutus, samaaegselt proovib Owe juba hakata otsaseina soojustama, sest ära sai tellitud aknad elutuppa ja koridori (üks suur ja kaks pisikest ruudukest) ning varsti saabuvad needki.

Pärast prügivedu koristasime ämmakesega ülemise korruse ära ja juba praegu oli vaatepilt nii vahva, et ei kujuta ettegi, mis siis saama hakkab, kui seinad valmis ja võib-olla isegi põrand. Praegune olukord on ikka väga kiiduväärt juba! Juhhei.

Tundub, et prügipostitused hakkavad läbi saama. No üks-kaks tuleb neid siiski veel, sest õigepea lähme koputame koridori krohvi seinast maha ja lammutame järjekordse seina.. mille asemele ehitada uus sein! Välja on vaja lõhkuda pliit ja soojamüür.. vahetada põrandad.. aga neist järgemööda!

Pluss uudiseid ja uuendusi on veelgi.. mis iseenesest löövad sassi meie plaanid, aga on igati positiivsed. Endiselt- iga asi omal ajal, ka uudised saavad siin blogis oma jao, kuid kuna kõik ei ole veel täiesti kindel, siis ei taha midagi ära sõnuda.

Ei saa me läbi piltideta, sest üks pilt ütleb rohkem, kui minu ponnistused siia asjad kirja saada.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s