Sellest, kuidas algas ehitus

Tükk tühja maad alates aasta algusest. Ütlen nii palju, et asi pooleli pole jäänud, ikka aegamisi tegeleme projektiga.

Prügiga oleme saanud täpselt sinna maale, et seda praegu enam ei ole ja on alanud Owe meelistegevus- ehitus.

Kaks nädalavahetust on töötähe all möödunud, päris palju oleme jõudnud teha. Eelmisel nädalal tulid aknad ning toimus kahe akna vahetus- üks väike ja suur elutoa aken. Väikse akna mõõtudega panime veidi puusse, sest idee kohaselt pidid tulema ruudukujulised aknad, aga no, nüüd on ühest küljest asi paar sentimeetrit nihkes. Minu silma see häirib, Owe ütles, et pole hullu midagi, uusi igatahes tellima ei hakka.

Ostsime eelmisel nädalal veidi puitmaterjali ka. Uute seinte jaoks on kahe päevaga tehtud enamus karkassist valmis. Otsasein täielikult, uus kaldsein on alles pooleli, sest koridori seinaga on see ühenduses ning enne tuleb jälle uus lammutus teha, kui sellega saab lõpuni minna. Ka diivaninurga seina postid panime täna kahekesi üles ja võib öelda, et oleme tulemusega rahul.

Hea, et asi edeneb. Järgmisel nädalavahetusel lähme kaubaringile ehituspoodidesse, et osta tuuletõket, puitlaastplaati.. ja muid pisemaid asju. Kui eelarvesse mahub, siis teeks kingituse endale ja ostaks lausa villagi!

Täna veidi arutlesime, kuhu peaks tulema ka valgustid ja seinakontaktid, sest varsti on juba kipsplaadid väga aktuaalsed ja selleks ajaks peab asi kindel olema. Avastasin, et pool elutoa planeeringust on praegu väääääga suure küsimärgi all. Seda selles mõttes, et ma tean praegu ainult seda, kuhu läheb diivan, kaks lampi ja telekas… aga mul on põhimõtteliselt pool eluruumist katmata pinda.. arvasin vist, et ehitus võtab palju rohkem aega ja küll mul siis on aega mõelda, kuhu mida läheb, aga võta näpust- see aeg on ukse taga!

Nagu ikka- progressi näitab paremini pilt, kui mistahes sõna. Jällenägemiseni!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s