Sellest, kuidas oli enne ja kuidas on nüüd

Merily ütles n+1 korda, et ma võiksin ikka näidata, milline meie majapidamine oli enne ja milline on praegu. Loomulikult on suur hulk tööd veel teha eeskoja, köögi ja esiku näol, aga veel rohkem on tehtud ja miks mitte seda siis piltidena siia panna.

Avastasin just vanu pilte lapates, et tegelikult kogu see jama sai ju alguse magamistoast.. mis oli nii poissmehelik kui vähegi võimalik.

Isegi neid vahepealseid pilte on natuke imelik vaadata. Ei ole meil enam samu öökappe ja isegi voodi on vahetunud. Ja muidugi aken on liistutatud ja aknalaud paigas.. noh ja tuleb tunnistada, et ajaga on ikka päris palju nodi ka juurde kogunenud.

Ja siis läks alles möll lahti. Saime 2016. aasta juunikuus kätte kõrvalkorteri, millest hakkasime ehitama elutuba. Päris mannetu pilt, mis?

Vahepealsed kolm aastat sai ikka mehe moodi tööd tehtud.

Ja nüüd oleme peaaegu valmis ja jõudnud siia. Muidugi magamis- ja elutoaga on see värk, et üks pole lõpuni valmis ja teine tahaks juba natuke uuendamist, aga vaesel ajal käib ju kah!

Ja no, kes siis ei teaks, et märtsikuus 2019 kolisime oma tegemistega alla korrusele ja esimesena valmis meie tibuke – vannituba. Esialgne pilt oli täpselt sama trööstitu ja kurb nagu elutoaski.

Ja siis me lammutasime ja ehitasime ja ehitasime ja ehitasime ja ehitasime…

Kuniks saime selle 🙂

5 kommentaari “Sellest, kuidas oli enne ja kuidas on nüüd

  1. No tänud Merilyle, et sundis tegema siukse postituse. Ulme tulemus, nii lahe näeb kodu välja!!! Ja no hands up kui palju olete teinud ja suure muutuse ja ise!!! wowowowo, lahedad olete! 🙂 jõudu ka edaspidisteks toimetusteks 🙂

    Liked by 1 person

  2. ise ka tänan ennast 😀 sest nii on kohe silme ees kui palju tööd on tehtud ja kuidas sellest vaikselt kodu on loodud. ise ka üllatusin, kuigi phmst näinud protsessi kõrvalt

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s