Sellest, kuidas põrandalauad meid hästi teeninud on

See oli pühapäeval, kui hoolega värvisin lae- ja nurgaliiste ning Peremees ehitas meile ajutist tööpinda, kus toiduaineid ja muud hoida saab. Nii muuseas mainisin talle, et kuule, mul on nüüd ühte korralikku lõikelauda vaja ja mingi paar hetke hiljem see mul ka olemas oli. Nagu ikka, ei läinud me poodi, vaid Peremees vedas oma ustavad sõbrad relaka ja ketassae välja ja nii sündiski üks armas lauake. Ja millest? Muidugi ikka 150. aastat vanadest põrandalaudadest.

Aga see viis mu mõtte natuke lendlema ja uurisin Peremehelt, et kas tema mäletab, kui mitmeid asju me oleme saanud nendest laudadest meisterdada? Nimekirja koostamisel võtsime mõlemad ikka mõne mõttepausi kah.. aga siin nad on!

  1. AKNALAUAD

Ülemisel korrusel on meil elu- ja magamistoas ka küll puidust aknalauad, aga siiski õhemast servamata lauast. Esimesele korrusele sai tehtud nii koridori- kui ka köögiaknale ühed kassiküünekindlad tegelased.

2. ARVUTILAUD

Selle üle tunnen ma küll uhkust, sest nii ilusat asja polnud mu silmad juba ammu näinud. Ja, et minu kallis härra selle oma väikeste kätega valmis meisterdas.. vau!

3. DIIVANILAUD

Inspireerituna arvutilauast kiunusin nagu väike paks siga Peremehele kõrva, et ta ometigi meile samasuguse diivanilaua teeks. Tegi!

4. RAAMATURIIULID

.. ja muude asjade hoiustamise riiulid. Kui ma need viitsiks lõpuks üle ka teha mingi kemüüsega, siis oleks 10/10. Kolm väga praktilist riiulit, kus kõige ülemisel hoiustab Peremees oma õlunaadi, teine on Jasperile hüppelauaks, sest talle meeldib natuke liiga palju ahju otsas aega veeta ja alumine on siis minu päralt, kus kord nädalas käin oma Harry Potteri ja Millenniumi sarja raamatutelt tolmu võtmas. Aga silmale ikka ilus!

5. LÕIKELAUD

Pisike, aga armas. Ja mulle meeldib, et ta on auguga! Enamustel muudel tehtud asjadel on ka see punni auk säilinud ja mulle hirmsasti on see meelepärane! Õlitasime toiduõliga veel kiirelt üle ja õhtul oli juba täitsa vahva seal peal paprikat lõigata.

One thought on “Sellest, kuidas põrandalauad meid hästi teeninud on

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s