Sellest, kuidas köök peaaegu valmis sai

Nii kui mingid kraadid ülespoole nulli kerkivad, kaob viimanegi viitsimise raasuke toas aega veeta või mis veel jubedam- remonti teha.

Paraku oli meil köögis siiski vaja enne mööbli sisse toomist ühtteist nokitseda. Jumal tänatud, et Peremehel oli natuke rohkem, kui vaba nädalavahetus ja nii oli eile minu töölt saabudes lõviosa asjadest tehtud. Kolm seina said selga värvikihi ning üks tapeedi. Laed ja põrandad said liistud ning isegi enamus pistikuid sai omale kohale. Natuke on siiski veel teha, kuid see on puhtalt minu pärusmaa. Otsustasime, et võõpame üle pliidi, sest see punane telliskivi ikka silmale väga kena ei ole. Niisamuti tuleb natukene veel vahatada aknalauda ja palkseina, mis värvikahjustusi sai. Ja siis vist ongi valmis. Aa ei ole. Elektrit tuleb ka vedada, et mikrolaineahi ka töötama saaks kunagi. No ja siis on valmis.. enam-vähem.

Nagu ma ütlesin, oli Peremees eile ääretult tubli ja koju jõudes oli köök nagu kellegi teise kodust pärit. Ok üks apsakas juhtus, aga see pole absoluutselt meist olenev. Nimelt ostsin ma kaks rulli tapeeti kööki, aga ilmselt oli üks neist praak ja nüüd on seinas kerge värvierinevus.. aga ma arvan, et elame natuke aega sellega, eks siis ole näha, kas jääb häirima või mitte.

Esmaspäeval helistati mulle jälle seoses köögimööbliga ning üsna kindel on, et see nädal saame me hunniku kapimolekule kätte kah. Tellimus on valmis ja edastati kullerile. Hurraaderii. Nii rõõmsad lood ei ole paraku tehnikaga, sest nende tarneajad on hetkel veel teadmata. Külmkappi lubati käsi südamel juunikuu lõpuks, aga ma igaksjuhuks ei looda. Aaa.. nõudepesumasina tellisin ära. Sellega vast üle ei saa hehe.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s