Sellest, kuidas vahepeal asjad arenenud on

See trall köögi inventariga viis mind eelmise nädala lõpuks sinnani, et kõik oli paras pudru ja kapsad. Ei teadnud ma, mis on tellitud või vaja tellida, mille eest on makstud, millal miski saabub ja lõpuks läks mul rahaarvestus ka lappama nii, et ma olin paras inimvare. Õnneks tuli kohe koju Peremees, kes asja üsna rahulikult võttis ja õigepea saime selguse majja kah.

Köögimööbel saabuski samal nädalal, kui ma selle välja hõikasin ja sel nädalavahetusel said ühel päeval kokku alumised kapid ning teisel päeval jukerdasid Peremees ja tema onu nende paigaldamise, töötasapinna ja käepidemete kallal.

Ma usun, et meil oleks ammu juba köök valmis, aga kuna Peremees käib veel ikka nädalasiseselt komandeeringus, siis vaba aeg on väga piiratud ja paraku asjad venivad. Kui tuli teade, et köögimööbel on teel, tellisin veel kiirelt nõudepesumasina ära, et see oleks olemas paigaldamise ajaks. Masin saabus reaalselt mingi kahe päevaga ja kõik tundus ok olevat… kuniks tuli hakata seda ühendama. Kui me vett majja vedasime, siis ei olnud plaanis üldse nõudepesumasinat hankida, sest titekarja ega suurt pere meil ei ole ja käsitsi saab ju ka pestud. Niisiis tuli vee äravoolutoru välja põrandast. Ja muidugi, kui ma otsustasin, et ei me ikka ostame masina, jäi see toru nõudekale ette. Peremees mõtles ja jantis seal mitu-mitu tundi ja olime kindlad, et ainuke lahendus on põrand lahti lõhkuda ja torude paigutust muuta. Õnneks siiski piisas ainult väikesest lõhkumistööst ja paika see masin saigi.

Eile, kui mina olin staarhaljastaja ja tegelesin aiatöödega, paigaldas Peremees toas ülejäänud tehnikat ning valamut, mis samuti vahepeal kohale jõudis ning plaatis töötasapinna tagust seina. Päev oli üüratuma pikk, kuid siiski edukas, sest õhtul kell 22 olid kõik alumise rea tehnikavidinad paigas. Plaadid ka. Küll vuukimata, aga seinas. Vett ja kanalisatsiooni ainult ei ole, sest mingil jabural põhjusel tulevad enamus trapisüsteemid ebasobivates suurustes ja Peremees andis mulle ülesandeks poest uus komplekt osta ning see oma peaga paika panna.

Järgmisel nädalal hakkab meil puhkus ja olen positiivselt meelestatud, et selleks ajaks on meil ehk köök valmis ka. Juhhei. Tõenäoliselt jääb puudu ainult mikrolaineahi, sest kuigi see oli tellitud, jäi ta tee peal kadunuks ning uue saabumine võtab aega. No mis seal ikka, sellega õnneks kiire ei ole.

Külmiku saaga väärib aga eraldi postitust, et tulevikus, kui tahan rumalaid otsuseid teha, saan seda lugeda ja ehk tuleb mõistus koju tagasi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s