Sellest, kuidas köök jälle peaaegu valmis sai

Nonii! Aeg lendab ja esimene selle suve puhkus sai juba läbi. Üle mitme aasta olime tõsiasja ees, et tegelikult polegi enam midagi teha, vaid päriselt saab ka niisama oleskleda.

Seda ainult seetõttu, et köök on täitsa kasutuskõlblik ning peaaegu valmis. Nagu ikka on mingid pisitööd- plaatide vuukimine, ülasokli paigaldamine, samuti tuleb soetada natuke inventari juurde ja vist ongi valmis.

Muide kui esialgu plaanisime õhupuhastile vedada ventilatsioonitoru, mis silmale on ilus ja jääb nähtavale, siis esimene õhtu seinakappidega näitas, et see plaan ei tööta mitte. Härrad neljajalgsed arvasid, et kapipealsed on väga head kohad, kust kõrgustest välja vaadata ning teisi käpaga lüüa. Õnneks kiire kõne Baltestisse ja juba oligi tellitud ülasokkel, et järgmine telefoninumber, mida valida, ei oleks kodukindlustuse infoliin.

Meie kauaoodatud külmkapp külmutab rõõmsalt toitu ja esimesed roadki on pliidil valminud. Viimasena ühendaski Peremees veesüsteemid ja õhupuhasti. Kapid koguvad aina enam igasuguseid vidinaid ja kuigi ma algul arvasin, et ega meil ju palju asju pole, siis juba praegu näitab elu muud.

Saime kätte ka esimese sünnakingi, mis oli nii üle võlli, et ma korraks mõtlesin seda mitte vastu võtta. Mu vanemad kinkisid meile Jura E80 kohvimasina, mille hind on kergelt öeldes jahmatav. Kuigi me mõlemad oleme Peremehega kohvisõbrad, siis ulmelistes kogustes me seda ei joo ja täiesti oleks piisanud algelisest automaatsest või filterkohvimasinast. Samas tuleb tunnistada, et pärast esimest tassi kohvi ei olnud ma nõus enam masinat loovutama. Aga nagu meie peres ikka kombeks, siis samal hetkel sain aru, et masinaga pole kõik päris korras ja kohvipuru sahtli nurgast immitseb mingit vedelikku välja. Nii ma siiski pidin masina ära andma, et keegi targem selle terveks raviks.. aga vähemalt saab varsti jälle head kohvi hommikuti juua. Loodetavasti tervest masinast tulnud kohvi.

Aga kuna pikk jutt on teadagi jutt, siis vaatame paari pilti.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s