Sellest, kuidas väikesed muutused on sama tähtsad, kui suured

Nii tore on aegajalt näha, kuidas siia satuvad mõned korrad nädalas mingid inimesed, kes meie väikese blogiurka otsast lõpuni läbi vaatavad. Ju siis meie tegemised kõnetavad või on keegi samas olukorras, kus me. Viimasel juhul- raudset närvi ja palju kannatust!

Oleme täiega ikka beebilainel ja enamus tegevusi toimubki seetõttu, et ta varsti-varsti tulemas on. Nii oli mul ammu juba ka plaanis, et magamistoas vabanenud kummut jääb tema asjade jaoks, mitte ei hakka me uut hankima. Kui eelmisel nädalavahetusel “proovisime”, kuidas kummut teise nurka sobib, siis lõppes see aktsioon sellega, et tõstsime terve toa ringi. Beebi saab oma nurgakese, mis jääb minu voodi poolele, et meil oleks öösiti seal mõnus toimetada. Ostsin öölambi ka ära, et me Peremeest ei häiriks ja mis salata, kasutan seda juba praegu, sest valgus on nii hubane.

Lasin Peremehel natuke beebi kummutit ümber ka teha, et saaksime ta kostüümikesi rippesse panna. Tõenäoliselt pean ühe riiuli veel eemaldama, sest jube mõnus on, kui näed kogu riidevalikut, mitte ei pea sahtlit tagurpidi pöörama, et midagi leida.

See õhuniisutaja on praeguseks hetkeks juba asendunud mähkimisalusega.

Kuidagi nii värske ja mõnus tunne on kohe pärast seda, kui toas ümberkorraldusi tegime. Me küll plaanisime kindlalt enne suve teha suure remondi ka magamistoas, aga praegu on see idee pausile pandud. Kõige tähtsam on siiski see, et saaksime uue eeskoja ning talvel soojas olla. Sellegipoolest mingi remont magamistoas teha tuleb, sest ma tahan vähemasti uut tapeeti ja seinad üle pahteldada ning värvida. Mul on peas olemas täpselt see tapeet ka, mille seina panna.. aga ma ei tea, kas sellist üldse müüakse, hah.

Aa. Ja mingi aeg ostsin peaaegu täitsa olematu raha eest elutuppa kardinad ka, kuigi ma polnud mitu aastat suutnud lahendada probleemi, kuidas need ette panna, kui meil ülemiseks aknapõseks on lagi. Kardinapuu läks üles nii nagu iga teine ja tuleb tunnistada, et mind ei häiri üldse, et see natuke jalus on. Paar korda olen unustanud, et akent saab avada täielikult vaid siis, kui kardinapuu eest ära võtta ja nii on kogu krempel alla sadanud. Aga inimene õpib, onju. Tuba muutus igatahes kohe oluliselt mõnusamaks ja hubasemaks ja mina ei saaks rohkem rahul olla.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s