Sellest, kuidas me lõpuks trepiseina (peaaegu) tehtud saime

Kas keegi üldse mäletab, kui kaua ma sellest trepiseina tegemisest olen jauranud? Mina küll mitte.

Aga üle-eelmisel nädalal, kui tellisime eeskoja jaoks puitmaterjali, vihjasin Peremehele, et ostku siis ka distantsliist kohe ära, et ei peaks hakkama neid kuskilt eraldi vedama. Distantsliistu paigaldus seina oli puhtalt Peremehe idee ja kuna ma ise paremat varianti ei suutnud leiutada, siis nii jäigi.

Oma peas olin koguaeg ette kujutanud, et tausta võõpan tumedaks, sest nii jääb tugevam kontrast ja üldse ilusam lõpptulemus. Kuna aga ma olin materjali saabumiseni nii laisk, siis tegemata see jäigi ja otsustasime hoopis riskida ning lihtsalt liistu vahed väiksemad jätta. Aasta ehitajad, haha.

Kuna see otsus sai tehtud pärast materjali tellimist, siis kurb tõsiasi on see, et liiste jäi puudu. Ja kohe päris arvestatavalt. Õnneks sõbrad on Peedu puidulaost (kus muide on super head hinnad!) samuti kraami tellimas, siis võtsime kampa ja äkki saame ülejäänud liistud õigepea kätte. Loodetavasti on Peremehel on pisikese puhkuse ajal võimalik sein ka ära lõpetada.

Aga tulemus jäi minu meelest väga kena ja ma ei kahetse üldse, et ei viitsinud laiskusest tausta ära värvida. Lisaks läks kogu kupatus maksma alla 50 euro ja see meeldib mulle vist isegi rohkem, kui sein ise.

Enne oli see trepinurk üldiselt väga rõve ja kole koht, siis nüüd õnneks jäi koledaks ainult kasside tualeti esine põrand. Ma ei suuda meenutada, miks me selle kunagi tegemata jätsime, kui põrandat panime, aga ju siis oli põhjust. Ja kuigi see karjub meile juba mitu aastat näkku, aga midagi muutunud ei ole. Ehk nüüd?

IGATAHES!, kogu selle tralliga selgus, et nüüd on meil ASAP vaja, khm, uut laevalgustit trepi kohale ja võimalusel ka uuesti üle värvida trepp ise. Ikkagi valgeks. Ja paigaldada trepile vaip. Ärge küsige… aga mu rasedaaju ütleb, et nii peab olema.

Muidugi ma nõuan, aga mulle vist ei jõua kohale fakt, et kõik asjad, mille osas ma leian, et need tuleb ära/üle värvida, siis pean ma seda ise tegema. Seni olen ma avastanud, et värvida tuleb 1) kaldsein 2) uuesti teised ülemise korruse seinad 3) pliit 4) trepp. Arvestades asjaolu, et vähemalt kolme kuu pärast me saame kätte oma beebikese, siis ma isegi ei saa aru, miks ma endale loon unelmaid, et kõik see tehtud saab, hehe.

One thought on “Sellest, kuidas me lõpuks trepiseina (peaaegu) tehtud saime

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s